پاورپوینت جامع و کامل درباره عوامل زیان آور شیمیایی محیط کار

پاورپوینت جامع و کامل درباره عوامل زیان آور شیمیایی محیط کارپاورپوینت جامع و کامل درباره عوامل زیان آور شیمیایی محیط کار|1920936|are|عوامل زیان آور شیمیایی محیط کار , بهداشت محیط کار
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت جامع و کامل درباره عوامل زیان آور شیمیایی محیط کار هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل : .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 111 اسلاید

قسمتی از متن .ppt :

عوامل زیان آور شیمیایی محیط کار

فهرست مطالب

1 - ارزیابی جامع میزان مواجهه با عوامل شیمیائی
2- اثرات بهداشتي كرم
3- فسفر ، سلنيوم و نقره
4- فرم آلدهيد
5-کار ایمن با حلالها
6- بررسی کربن دی سولفید
7- اصول ايمنی هيدروژن فلورايد
8- ارزيابي كمي هود آزمايشگاهي جهت ايمني كارگر
9- روشهاي نمو نه برداري از سطوح محيط كاروسطح پوست
10-استفاده از روشهاي نمونه برداري از سطح جهت تماسهاي پوستي
11-نمونه برداری از آئروسلها در محيطهای صنعتی توليد کننده محصولات جنگلی
12- پرسش و پاسخ درخصوصِ ماسك هاي كربن فعال
13- برگه اطلاعات ایمنی مواد Material Data Safety Sheet (MSDS)

1-ارزیابی جامع میزان مواجهه با عوامل شیمیائی

معرفی
رشد تنوّع خطرات موجود و آینده
سوالات اساسی

معرفی

کارشناسان بهداشت صنعتی بایستی خطرات بهداشتی و خطرات مرتبط با آن در محل کار راپیش بینی ، شناسایی ، ارزیابی و کنترل نمایند . تمرکز این تلاش روی ارزیابی مواجهه شغلی است .ارزیابی جامع مواجهه یک مرور سیستمیک ، روشها ، فرایندها ، مواد و بخشهای کاری موجود در محل کار است جهت تعریف و کارشناسی تمامی تماسها برای تمامی کارگران در تمامی روز انجام می شود. این قبیل استدلالها نگرشها برای شناسایی تماس و ارزیابی آنها کمک میکند که تمامی خطرات سلامتی مدیریت شوند تا خطرات مربوطه مورد توجه قرار بگیرند تا تمامی سازمانها را شامل میشود و برنامه های بهداشت حرفه ای و منابعی که بیشتر خطراتشان مهم است تمرکز می شود . آن همچنین برنامه های بهداشت حرفه ای را در بهترین وضعیّت برای پیش بینی و مدیریت خطرات آینده ، قرار میدهد .

رشد تنوّع خطرات موجود و آینده

محلهای کاری مدرن بیشتر پیچیده شده اند ، تنوّع خطرات مرتبط با محل کار مواجهه با عوامل شیمیائی ، فیزیکی و بیولوژیکی است که افزایش یافته است . تاجاییکه اولین اولویت کارشناس بهداشت حرفه ای محافظت از سلامت کارگران است .
خطر سلامتی فقط خطری که او درخواست مدیریت آنرا میکند نمی باشد . خطرات دیگری شامل خطراتی که توسط عدم مقبولیت قوانین ، خطرات قانونی از قبیل آندسته از دادخواهی هائی است یا تعهدات و خطرات همراه با اضطراب . ذاتاً پاسخهای بیشتر مردم به خطرات بالقوه می باشد .
درعوض کارشناس بهداشت حرفه ای بایستی مطمئن شود که خصوصیات تماس شناخته شده کافی است و به اندازه کافی کنترل می شود تا خطرات را در حد قابل قبول قرار دهد تا سازماندهی جهت مدیریت خطرات آینده در وضعیت مناسبی قرار گیرد .مطالب دیگر:
📌تحقیق سازمان تجارت جهاني و الحاق ايران📌تحقیق سياست هاي آموزشي فرانسه📌تحقیق سیاست خارجی بحث سیاست تصمیم گیری رهبران ایران📌تحقیق سیاست تقلیل روحانیون در دوره‌ی رضاشاه📌تحقیق تحلیلی از آخرین وضعیت مسئله هسته ای ایران📌تحقیق علل سقوط دولت ديكتاتوري رضا شاه📌تحقیق علت عقب ماندگی علمی و فرهنگی مسلمانان📌تحقیق سرمايه گذاري هاي بزرگ در زيرساخت هاي عربستان سعودي📌تحقیق روحانيت و قدرت عدم وجاهت قانوني دادگاه ويژه روحانيت📌تحقیق ضرورت حکومت📌تحقیق دادا و سورالیسم📌تحقیق حكومت، سازمان هاي اداري و سياسي ترکیه📌تحقیق جنگ ايران و عراق و علل تداوم آن📌تحقیق تربيت از ديدگاه اسلام📌تحقیق جمهوري‌ سودان‌📌تحقیق پرونده هسته ای و معادلات جدید📌تحقیق لائیسیته ضرورت اجتناب نا پذیر شرایط کنونی📌پروپوزال رشته پزشکی📌تحقیق تحریم های ایران📌تحقیق جرج سفريس اديسه امروزين📌تحقیق عملكرد سازمان ملل در قبال جنگ ايران و عراق📌پروپوزال رشته زیست شناسی گیاهی گرايش سلولی و تکوینی📌پروپوزال رشته کشاورزی گرايش زراعت📌تحقیق فيمينيسم📌تحقیق تكنولوژي اطلاعات جنوب شرق اسيا